SWEETSHOP

LSS_logo.png

LONG STORY SHORT SWEETSHOP

Sweetshop je místem pro všechny sladkomilce, kteří ocení rustikální pekařskou tradici s francouzským šmrncem. V nabídce najdete klasické Long Story Short kousky, na které k nám tak rádi chodíte, až po zapomenuté poklady tradičních cukrářských škol. To vše pod taktovkou našeho cukrářského mistra Leoše, který vám bez váhání ušije i vysněný dost na míru. Seznamte se s naší sladkou selekcí, kde minimalismus hraje hlavní roli, a tradice a láska jsou základními ingrediecemi.

PŘÍLEŽITOSTÍ NENÍ NIKDY DOST

2I6A9132_edited_edited.png
dort_Kubickovi_edited.jpg
Image%20from%20iOS_edited.jpg
2I6A9122_edited.jpg

Sladké tečky nás od nepaměti provází životem a důvod zamlsat se vždycky najde. Ať už oslavujete lásku, významné životní jubileum nebo chystáte rodinný oběd a nevíte si rady s dezertem, v tu chvíli jsme tu pro vás.

Vybírejte z jednotlivých kategorií podle příležitosti, a pokud toho máte na srdci víc, zavolejte a prozraďte nám vaší představu.

O zbytek se postaráme! 

Napište nám na sweetshop@longstoryshort.cz

 
 

DORT NA MÍRU

Každý z nás proplouvá životem a píše svůj jedinečný příběh. A právě vaše příběhy a fantazie jsou nám inspirací, podle které pro vás tvoříme dokonalé dorty na míru.

 

Podělte se o váš příběh s naším cukrářským týmem, který se postará o to, aby vaše sladká zakázka byla přesně tak, jak si ji představujete.  Napište nám na sweetshop@longstoryshot.cz nebo se spojte telefonicky. Jsme tu pro vás.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM CUKRÁŘSKÝM MISTREM

Leoš Bujáček je rodák z Uherského Brodu, a i když je to na první pohled pořádný rebel, tento slovácký srdcař má duši z cukru. Jako malý kluk se rád motal v kuchyni po boku mámy, která hodně pekla. Rozhodnutí stát se cukrářem udělal už ve dvanácti letech, když poprvé začal pracovat v profi kuchyni. Prošel si několika soutěžemi, kde získal kopu ocenění, která se mu stala hnacím motorem pro jeho další posun. Životní cesta ho zavedla na několik stáží v Česku a následně až do Francie. Art Nouveau, Pražský hrad či MaSa by Hervé Rodriguez v Paříži, jsou jen střípky z této cesty, která vybrousila jeho cukrářský um. Nyní se s ním můžete potkávat u nás v Long Story Short Eatery & Bakery. Ať už rádi mlsáte cokoliv, přes jeho rustikalní freestyle na vás vždy dýchne memento francouzského cukrářského řemesla.