SWEETSHOP

LSS_logo.png

LONG STORY SHORT SWEETSHOP

Sweetshop je místem pro všechny sladkomilce, kteří ocení rustikální pekařskou tradici s francouzským šmrncem. V nabídce najdete klasické Long Story Short kousky, na které k nám tak rádi chodíte, až po zapomenuté poklady tradičních cukrářských škol. To vše pod taktovkou našeho cukrářského mistra Leoše, který vám bez váhání ušije i vysněný dost na míru. Seznamte se s naší sladkou selekcí, kde minimalismus hraje hlavní roli, a tradice a láska jsou základními ingrediecemi.

PŘÍLEŽITOSTÍ NENÍ NIKDY DOST

2I6A9132_edited_edited.png
dort_Kubickovi_edited.jpg
Image%20from%20iOS_edited.jpg
2I6A9122_edited.jpg

Sladké tečky nás od nepaměti provází životem a důvod zamlsat se vždycky najde. Ať už oslavujete lásku, významné životní jubileum nebo chystáte rodinný oběd a nevíte si rady s dezertem, v tu chvíli jsme tu pro vás.

Vybírejte z jednotlivých kategorií podle příležitosti, a pokud toho máte na srdci víc, zavolejte a prozraďte nám vaší představu.

O zbytek se postaráme! 

Napište nám na sweetshop@longstoryshort.cz

 
 

DORT NA MÍRU

Každý z nás proplouvá životem a píše svůj jedinečný příběh. A právě vaše příběhy a fantazie jsou nám inspirací, podle které pro vás tvoříme dokonalé dorty na míru.

 

Podělte se o váš příběh s naším cukrářským týmem, který se postará o to, aby vaše sladká zakázka byla přesně tak, jak si ji představujete.  Napište nám na sweetshop@longstoryshot.cz nebo se spojte telefonicky. Jsme tu pro vás.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM CUKRÁŘSKÝM TÝMEM

2I6A1511_Fotor5.jpg

I náš "Sweet Team" prošel po koroně velkou proměnou. 

 

Cukrárně vládne naše dlouholetá členka týmu, Kačka Brodnianská, kterou si nekteří z vás můžou pamatovat ze servisu! Jak už se totiž říká, "všechno zlé je k něčemu dobré" a my nemůžeme nesouhlasit - během korony se totiž Kačka ocitla namísto servisu v cukrárně, kde jsme všichni objevili její obrovský skrytý talent! Cukrařina jí šla přirozeně od ruky a během toho roku a půl se bez váhání rozhodla změnit směr na trvalo. 

 

No a my se nestačíme divit, jelikož její něžné výtvory svatebních nebo narozeninových dortů nám nemálokdy berou dech. Spolu s Mirou a Nikčou tvoří náš "Sweet Team" a je na nich vidět, že je práce cukrářů nesmírně baví. Neustále vymýšlí nové kombinace a jejich práce je pro ně hrou.

Mira, je expert na nové příchutě zmrzlin a neustále básní o snových Éclairech. Nikča je vášnivá odbornice na pečení a nejvíc ji baví odpalovaná těsta pro Paris–Brest a Pâte à Choux.

2I6A8857.jpg