top of page

SWEETSHOP

LSS_logo.png

LONG STORY SHORT SWEETSHOP

Sweetshop je místem pro všechny milovníky sladkého, kteří ocení rustikální pekařskou tradici s francouzským šmrncem. V nabídce najdete klasické Long Story Short kousky, na které k nám tak rádi chodíte, až po zapomenuté poklady tradičních cukrářských škol. To vše pro vás kouzlí náš cukrářský tým, který vám bez váhání na míru ušije i vysněný dort. Seznamte se s naší sladkou selekcí, kde minimalismus hraje hlavní roli, a tradice a láska jsou základními ingrediencemi.

2I6A9058_edited_edited.jpg
IMG_0101_edited_edited.jpg

PŘÍLEŽITOSTÍ NENÍ NIKDY DOST

2I6A9132_edited_edited.png
dort_Kubickovi_edited.jpg
Image%20from%20iOS_edited.jpg
2I6A9122_edited.jpg

Sladké tečky nás od nepaměti provází životem a důvod zamlsat, se vždycky najde. Ať už oslavujete lásku, významné životní jubileum nebo chystáte rodinný oběd a nevíte si rady s dezertem, v tu chvíli jsme tu pro vás as radostí to s vámi společně vymyslíme.

Vybírejte z jednotlivých kategorií podle příležitosti, a pokud toho máte na srdci víc, zavolejte a prozraďte nám vaši představu.

 

Můžete nám i napsat na eatery@longstoryshort.cz

sweetshop
Dort na míru

DORT NA MÍRU

2I6A2434_edited.jpg

Každý z nás proplouvá životem a píše svůj jedinečný příběh. A právě vaše příběhy a fantazie jsou nám inspirací, podle které pro vás tvoříme dokonalé dorty na míru.

 

Podělte se o váš příběh s naším cukrářským týmem, který se postará o to, aby vaše sladká zakázka byla přesně tak, jak si ji představujete.  Napište nám na sweetshop@longstoryshot.cz nebo se s námi spojte telefonicky. Jsme tu pro vás.

2I6A8857.jpg

bottom of page