SWEETSHOP

LONG STORY SHORT SWEETSHOP

Sweetshop je místem pro všechny sladkomilce, kteří ocení rustikální pekařskou tradici s francouzským šmrncem. V nabídce najdete klasické Long Story Short kousky, na které k nám tak rádi chodíte, až po zapomenuté poklady tradičních cukrářských škol. To vše pod taktovkou našeho cukrářského mistra Leoše, který vám bez váhání ušije i vysněný dost na míru. Seznamte se s naší sladkou selekcí, kde minimalismus hraje hlavní roli, a tradice a láska jsou základními ingrediecemi.

PŘÍLEŽITOSTÍ NENÍ NIKDY DOST

Paris Brest.jpg
LSS_wedding_cake_edited.jpg
Sweetshop_LSS.jpg
LSS_sweetshop.jpg

Sladké tečky nás od nepaměti provází životem a důvod zamlsat se vždycky najde. Ať už oslavujete lásku, významné životní jubileum nebo chystáte rodinný oběd a nevíte si rady s dezertem, v tu chvíli jsme tu pro vás.

Vybírejte z jednotlivých kategorií podle příležitosti, a pokud toho máte na srdci víc, volejte Láďu a prozraďte nám vaší představu.

O zbytek se postaráme! 

 
 

DORT NA MÍRU

Každý z nás proplouvá životem a píše svůj jedinečný příběh. A právě vaše příběhy a fantazie jsou nám inspirací, podle které pro vás tvoříme dokonalé dorty na míru. Podělte se o váš příběh s naším cukrářským mistrem Leošem, který se s týmem postará o to, aby vaše sladká zakázka byla přesně tak, jak si ji představujete.   

SEZNAMTE SE S NAŠÍM CUKRÁŘSKÝM MISTREM

Leoš Bujáček je rodák z Uherského Brodu, a i když je to na první pohled pořádný rebel, tento slovácký srdcař má duši z cukru. Jako malý kluk se rád motal v kuchyni po boku mámy, která hodně pekla. Rozhodnutí stát se cukrářem udělal už ve dvanácti letech, když poprvé začal pracovat v profi kuchyni. Prošel si několika soutěžemi, kde získal kopu ocenění, která se mu stala hnacím motorem pro jeho další posun. Životní cesta ho zavedla na několik stáží v Česku a následně až do Francie. Art Nouveau, Pražský hrad či MaSa by Hervé Rodriguez v Paříži, jsou jen střípky z této cesty, která vybrousila jeho cukrářský um. Nyní se s ním můžete potkávat u nás v Long Story Short Eatery & Bakery. Ať už rádi mlsáte cokoliv, přes jeho rustikalní freestyle na vás vždy dýchne memento francouzského cukrářského řemesla.

Long Story Short 

Koželužská 945/31
779 00—Olomouc

  • Long Story Short Facebook
  • Instagram Long Story Short

Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020 copyright Long Story Short s.r.o.