top of page
1638030494116.jpg
Objednávky

SVATEBNÍ PROSTORY

Pro konání svatby si můžete vybrat nebo kombinovat hned z několika prostorů, které budou nejvíce vyhovovat vašim představám. Ať už chcete svůj den trávit pod širým nebem na historickém nádvoří, uvnitř stylové restaurace, na originální terase anebo v našem soukromém salonku.

RESTAURACE

Naše restaurace se pyšní moderním, minimalistickým designem s otevřenou kuchyní, do které je možné během příprav koukat a užít si tak během svatebního dne i unikátní gastronomický zážitek.

 

Restaurace usadí 80 hostů a pro uzavřenou společnost je možné zarezervovat jak celou restauraci, tak pouze některou část dle vašich svatebních preferencí.

NÁDVOŘÍ

Nádvoří patří k restauraci a za krásného teplého dne je to místo přímo stvořené na oslavu svatebního dne.

 

Může sloužit k obřadu, hostině i večerní zábavě a v případě nepříznivého počasí jsou pro hosty automaticky k dispozici vnitřní prostory restaurace tak, aby slavnostní den nebyl ničím narušen.

TERASA

Pokud chcete svůj svatební den strávit netradičně, může pro vás být útočištěm i horní terasa příslušející k našemu hostelu - ta je však závislá na počasí a není zde k dispozici beduínský stan.

 

I při svatbě na terase se postaráme o vše, co si budete přát. Občerstvení pak bude připraveno z našeho Cooking Bar a venkovního grilu.

SALONEK

Pro menší svatby je ideálním prostorem náš salonek, který se nachází v klidné části naší restaurace a je situovaný tak, aby vám nabídl co největší soukromí k oslavám.

 

Zvládne pojmout až 12 hostů a nabízí i soukromý východ na nádvoří, kde je v teplých dnech připravené i menší venkovní posezení.

Vyberte si prostor, který nejlépe odpovídá vaším potřebám a představám a my se postaráme o to, aby váš svatební den byl jeden krásný nezapomenutelný zážitek.

bottom of page